Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Ptaki, ssaki i teatralne draki

(październik) Jesień jest piękna, zwłaszcza, gdy jest złota i na wycieczce. Nasi podopieczni udali się dziś do Teatru Lalek Guliwer na warsztaty pt. "Ptaki, ssaki i teatralne draki", podczas, których odkrywali możliwości głosu nasladując różne gatunki zwierząt, bioroąc udział w zabawach ruchowych. Sama wyprawa autokarów również dostarczyła pozytywnych wrażeń. 

Co w trawie piszczy

(październik) Ciekawe, czy wszyscy już wiedzą, że w Macierzance mieści się Dziecięce Laboratorium pełne tajemniczych naczyń i kolorowych substancji ...

Wszystko dlatego, że w trawie czasami coś piszcz, a nie wiadomo co ... Mali naukowcy poznają ciekawostki z otaczającego nas świata w ramach programu "Co w trawie piszczy". Obecnie przeprowadzamy blok doświadczeń poświęconych wodzie.

Przepis na urodę

17 października aktorzy ze Studia Artystycznego odwiedzili nas z przedstawieniem "Przepis na urodę" Wszyscy zgromadzeni na przedszkolnej widowni utwierdzili się w przekonaniu, że prawdziwe piękno mieszka w nas.

Z Borsukiem bezpiecznej

Dziś w przedszkolu odwiedzili nas niezwykli goście: panie policjantki wraz z sierżantem borsukiem. Wszystko po to, by porzmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie i o tym w jaki sposób zarówno dzieci, jak i dorośli powinni zachowywać się w kryzysowych sytuacjach. Sądząc po reakcjach na to spotkanie podejrzewamy, że rosną nam w Macierzance policjantki i policjanci :)


© 2014 Przedszkole Macierzanka