Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Spotkanie z Alpakami

12 października dzieci z naszego przedszkola pojechały na wycieczkę do „Alpak wawerskich”. Spotkanie z alpakami oraz innymi zwierzątkami było bardzo ciekawą lekcją. Dzieci poznały zwierzęce obyczaje, dowiedziały się ciekawostek na temat mieszkańców farmy. Każdy przedszkolak miał możliwość pogłaskania i nakarmienia tych pięknych zwierzątek. Z wycieczki dzieci wróciły pełne wspomnień

i wrażeń.

Dzień dziewczynek

11 października z okazji „Dnia Dziewczynek” przygotowaliśmy w przedszkolu zabawy i konkursy

w czasie których „Małe Miss” wykazały się znajomością śpiewu, tańca, gracji i innych umiejętności. Na zakończenie chłopcy odśpiewali uroczyste 100 lat i obdarowali swoje koleżanki upominkami oraz pięknym uśmiechem.

Wycieczka na kort tenisowy

W dniu 5 października Nasze Przedszkolaki na zaproszenie Klubu Tenisowego „Pohulanka” udały się

z wizytą na kort tenisowy. Spotkały się z trenerką, która przybliżyła im podstawy gry w tenisa ziemnego. Dzieci w ramach zajęć uczestniczyły w grach i zabawach z elementami tenisa ziemnego, poznały zasady gry i zapoznały się ze sprzętem sportowym wykorzystywanym w tenisie. Tego dnia wszyscy świetnie się bawiliśmy i wiele nauczyliśmy. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

 

Dzień chłopaka

30 września był wyjątkowym dniem dla chłopców. Z tej okazji dziewczynki zaśpiewały im piękne 100 lat i obdarowały swoich kolegów własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Przedszkolaki wspólnie śpiewały, tańczyły. Było mnóstwo radości. W tym dniu uśmiech panował na buziach wszystkich dzieci.


© 2014 Przedszkole Macierzanka