Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

O nas

Nasze Przedszkole mieści się przy ul. Macierzanki 1 w Starej Miłośnie. Wyposażone jest w nowoczesne pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne. Małe grupy dzieci oraz domowy charakter naszej placówki sprawiają, że możemy zapewnić bardzo unikalne podejście do każdego dziecka, z uwzględnieniem jego osobistych potrzeb i upodobań. Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogów, troskliwych i oddanych dzieciom. Prowadzimy zajęcia dydaktyczno-artystyczne, taneczne, plastyczne, język angielski. Wszystkie zajęcia rozwijają w naszym przedszkolakach wyobraźnię, sprawność manualną, twórczość, wrażliwość, umiejętność współpracy z innymi dziećmi.

Ogromnym atutem Przedszkola jest jego położenie. Znajduje się ono w pięknej okolicy, otoczone drzewami, z dala od ruchliwych ulic. Obok budynku mamy duży plac zabaw ( ok. 400 m2) wyposażony w sprzęty do zabaw ruchowych m.in. zjeżdżalnie, huśtawki, przeplotnie, piaskownica. Tuż za ogrodzeniem rozciąga się ściana lasu. Sam budynek został zaprojektowany po to, aby jak najlepiej spełniać funkcję przedszkola. Sale zabaw są przestronne, dobrze oświetlone, a do sal przylegają łazienki dostosowane do potrzeb dziecka w wieku przedszkolnym. Dojazd do Przedszkola jest wygodny i bardzo prosty ( koniec ulicy Rumiankowej).

Została też przygotowana oddzielna sala do ćwiczeń gimnastycznych i zabaw ruchowych, w której także odbywają się występy grup teatralnych oraz prowadzone są zajęcia dodatkowe. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy przedszkolnej, pozwala nam wychowywać i formować młode pokolenie, które będzie wrażliwe, wytrwałe i wierzące we własne możliwości. Dokładamy wszelkich starań, by dzieci czuły się u nas dobrze i swobodnie, by z zachętą z naszej strony nabywały nowych umiejętności, a poprzez zabawę w gronie rówieśników, pod czujnym okiem wychowawców uczyły się samodzielności oraz zasad życia w grupie.

 


© 2014 Przedszkole Macierzanka