Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

O ! Teatr

(listopad) Dziś w naszym przedszkolu gościł "O ! Teatr" ze spektaklem pt. "Wielka wyprawa Pana Maluśkiewicza".

Dzieci wybrały się w podróż opartą na wierszach J. Tuwima. Wśród barwnych rekwizytów i pięknej scenografii podróżowały motylim samolotem nad odległymi lądami i morzami.

Ptaki, ssaki i teatralne draki

(październik) Jesień jest piękna, zwłaszcza, gdy jest złota i na wycieczce. Nasi podopieczni udali się dziś do Teatru Lalek Guliwer na warsztaty pt. "Ptaki, ssaki i teatralne draki", podczas, których odkrywali możliwości głosu nasladując różne gatunki zwierząt, bioroąc udział w zabawach ruchowych. Sama wyprawa autokarów również dostarczyła pozytywnych wrażeń. 

Co w trawie piszczy

(październik) Ciekawe, czy wszyscy już wiedzą, że w Macierzance mieści się Dziecięce Laboratorium pełne tajemniczych naczyń i kolorowych substancji ...

Wszystko dlatego, że w trawie czasami coś piszcz, a nie wiadomo co ... Mali naukowcy poznają ciekawostki z otaczającego nas świata w ramach programu "Co w trawie piszczy". Obecnie przeprowadzamy blok doświadczeń poświęconych wodzie.

Przepis na urodę

17 października aktorzy ze Studia Artystycznego odwiedzili nas z przedstawieniem "Przepis na urodę" Wszyscy zgromadzeni na przedszkolnej widowni utwierdzili się w przekonaniu, że prawdziwe piękno mieszka w nas.


© 2014 Przedszkole Macierzanka