Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Przedstawienie o Michałku Nieśmiałku

W ramach nowego sezonu teatralnego w dn. 10 września gościliśmy w "Macierzance" Teatr "Arlekin" z przedstawieniem "O Michałku Nieśmiałku i jego piesku Wigorku". Młoda publiczność w skupieniu śledziła przygody bohaterów, ucząc się przy tym zasad zachowania się w teatrze. Rosną nam młodzi koneserzy :)

Przedstawienie dla dzieci

Dnia 22 sierpnia odwiedził nas Teatr AKADA z przedstawieniem dla dzieci pt. "Leśna przygoda".  

Dzień Mamy i Taty

Popłynąć z cala rodzina statkiem z bananami ku egzotycznej przygodzie - dlaczego nie!?! Trzylatki z Macierzanki, a raczej lwy, tygrysy, małpki, słonie i żyrafy zaprosiły dziś rodziców w podróż. Tańcząc z pomponami, śpiewając pod lianami odważnie i radośnie uczciły Dni Mamy i Taty oraz zbliżające się wakacje."

Powitanie wakacji

12. czerwca był w Macierzance świętem radości. Dzieci z grup cztero i pięciolatków wystąpiły dla rodziców prezentując swoje liczne talenty. Występem dzieci uczciły Dzień Mamy, Dzień Taty oraz powitały nadchodzące wakacje. Były atrakcje z różnych stron świata będące swoistym podsumowaniem realizowanego w przedszkolu autorskiego programu "Mali Podróżnicy". Co więcej, przedstawienie było tez pożegnaniem najstarszych dzieci z przedszkolem. Wśród śmiechu i łez wzruszenia - spowodowanych głównie występem, jaki pięciolatki wraz z rodzicami przygotowały dla dyrekcji i nauczycielek- znalazło się miejsce dla smakującego jak słoneczne lato tortu.


© 2014 Przedszkole Macierzanka