Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Dzielnicowy konkurs "Rusz główką"

Z wielką radością informujemy, że nasze przedszkole zajęło I. miejsce w Dzielnicowym Konkursie "Rusz główką. Gra planszowa dla najmłodszych". Nasza gra "Hop, do brzuszka" promuje zdrowy styl życia, nawyki żywieniowe i jest idealna na jesienne popołudnia i wieczory :)

(listopad 2021)

Dzień Makaronu

25 października z okazji Dnia Makaronu w Macierzance prawdziwa makaronowa uczta- jakiego makaronu u nas nie było- kolanka, kokardki, spaghetti, rurki, pojawił się nawet makaronowy Psi Patrol! Tyle, że nasza uczta wcale nie wiązała się z jedzeniem a z prawdziwą sztuką- ugotowaliśmy w palcach piękne makaronowe działa. Pyszne!

(październik 2021)

Laboratorium

Macierzanka zamieniła się dziś w prawdziwe chemiczne laboratorium. Chemiczki i chemicy z najstarszej grupy przeprowadzili naprawdę trudny eksperyment w ramach spotkania z ciocią Olą.

(październik 2021)

Bezpieczny komputer

Wszyscy wiemy, że komputery bardzo ułatwiają życie. Też nasz, wykonany w Macierzance jest nawet energooszczędny ;). Jednak musimy pamiętać, jak ważny jest umiar i poznanie zasad bezpiecznego korzystania. Świat wokół nas ma o wiele piękniejsze kolory niż ten, który widzimy na ekranach komputerów...

(październik 2021)


© 2014 Przedszkole Macierzanka