Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Przepis na urodę

17 października aktorzy ze Studia Artystycznego odwiedzili nas z przedstawieniem "Przepis na urodę" Wszyscy zgromadzeni na przedszkolnej widowni utwierdzili się w przekonaniu, że prawdziwe piękno mieszka w nas.

Z Borsukiem bezpiecznej

Dziś w przedszkolu odwiedzili nas niezwykli goście: panie policjantki wraz z sierżantem borsukiem. Wszystko po to, by porzmawiać z dziećmi o bezpieczeństwie i o tym w jaki sposób zarówno dzieci, jak i dorośli powinni zachowywać się w kryzysowych sytuacjach. Sądząc po reakcjach na to spotkanie podejrzewamy, że rosną nam w Macierzance policjantki i policjanci :)

Zajecia z ceramiki

W Macierzance sezon artystyczny w pełni ! Wtorkowe zjęcia z ceramiki pełne własnoręcznie stworzonych skarbów, a mali artyści pełni pomysłów. 

Spotkanie z cyklu "Gawędy morskie...(i nie tylko)"

Ahoj!

Marynarze z Macierzanki odbyli dziś pełen przygód rejs po morzach i oceanach. Słuchając komend kpt. Zbigniewa Rutkowskiego pod osłoną żagli i przy chlupocie fal dopłynęli do najbardziej odległych zakątków kuli ziemskiej. Przy dźwiękach szant każdy przedszkolak odebrał z rąk kapitana Patent Delfinka I stopnia. Do zobaczenia na morzu kapitanie !


© 2014 Przedszkole Macierzanka