Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Spotkanie z filharmonią

W miniony piątek niczym kondory z Andów polecieliśmy na skrzydłach dźwięków w podróż wokół globu. Wszystko za sprawą wizyty w Centrum Działań Twórczych "Pogodna", gdzie po raz kolejny uczestniczyliśmy w spotkaniu z muzykami i śpiewakami z filharmonii. Dzieci ze skupieniem właściwym prawdziwym melomanom wysłuchały repertuaru obejmującego pieśni i meldie z czterech stron świata.

Bal karnawałowy w Macierzance

Jak powszechnie wiadomo owoce i warzywa są bardzo zdrowe i potrzebne do tego, byśmy byli silni i zdrowi. Nikt chyba jedna nie zaprzeczy, że równie ważny jest wyśmienity humor, szeroki uśmiech i taneczny krok. Dziś podczas balu karnawałowego w Macierzance wszystkiego było pod dostatkiem! Bawiły się owady, jednorozce, superbohaterowie, strażacy i księżniczki z lodowej krainy. Nie zabrakło przedstawicieli policji, śnieżynki i baletnicy.. oj, długo by wymieniać wszystkich balowych gości, na których twarzach widniały tylkooznaki radości.

Nasz mały rudy przyjaciel

 

Chociaż zima nie jest taka sroga, pamiętajmy o dokarmianiu zwierząt. Nasza mała wiewióra Pusia, jest już naszym stałym gościem. Wie, że zawsze czeka na nią jakiś smakołyk.


© 2014 Przedszkole Macierzanka