Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Pierwszy dzień jesieni

22 września w Macierzance powitaliśmy Panią Jesień. Dzieci tego dnia dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem. Brały udział w zajęciach  i zabawach o tematyce jesiennej. Poznały drzewa liściaste i iglaste, ich owoce i oglądały dary jesieni. Wyruszyliśmy także na nasz pierwszy jesienny spacer do lasu, podczas którego szukaliśmy oznak jesieni.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W środę 20 września nasze kochane przedszkolaki  świętowały „Dzień Przedszkolaka”, który minął w przemiłej atmosferze. Nie zabrakło świetnej zabawy, tańców i konkursów. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy super-przedszkolaka. Był to wyjątkowy dzień pełen słońca i uśmiechów.

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki- święto kreatywności, indywidualności i wyjątkowości każdego dziecka. W tym dniu ubrania wszystkich wypełnione były kolorowymi kropeczkami. Przedszkolaki wysłuchały historii o kropce, która uświadomiła im, że każdy z nas ma jakiś ukryty talent. Nie zabrakło zabaw i gier, które dostarczyły dzieciom radości i niezapomnianych chwil pełnych inspiracji.

Konkurs młodych talentów „Artystyczna Wesoła”

20 kwietnia w Klubie Kościuszkowca w Wesołej odbył się VII Przegląd Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła”. Mali aktorzy z Przedszkola Macierzanka mieli okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne i kreatywność na profesjonalnej scenie przed dużą publicznością. Występ naszych przedszkolaków został nagrodzony gromkimi brawami. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom odwagi i zaangażowania.


© 2014 Przedszkole Macierzanka