Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki- święto kreatywności, indywidualności i wyjątkowości każdego dziecka. W tym dniu ubrania wszystkich wypełnione były kolorowymi kropeczkami. Przedszkolaki wysłuchały historii o kropce, która uświadomiła im, że każdy z nas ma jakiś ukryty talent. Nie zabrakło zabaw i gier, które dostarczyły dzieciom radości i niezapomnianych chwil pełnych inspiracji.

Konkurs młodych talentów „Artystyczna Wesoła”

20 kwietnia w Klubie Kościuszkowca w Wesołej odbył się VII Przegląd Młodych Talentów „Artystyczna Wesoła”. Mali aktorzy z Przedszkola Macierzanka mieli okazję zaprezentować swoje talenty artystyczne i kreatywność na profesjonalnej scenie przed dużą publicznością. Występ naszych przedszkolaków został nagrodzony gromkimi brawami. Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom odwagi i zaangażowania.

Pierwszy dzień wiosny

21 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu Pierwszy Dzień Wiosny. Przy dźwiękach instrumentów, głośnymi okrzykami powitaliśmy Panią Wiosnę – kolorową i radosną. W tym dniu wszyscy bawili się doskonale. Jednak największą atrakcją dla dzieci był spacer z „Marzanną”, podczas którego bacznie obserwowaliśmy piękno budzącej się do życia przyrody.

Walentynki

Walentynki to nie tylko dzień zakochanych, ale przede wszystkim dzień miłości, sympatii i przyjaźni. Tego pięknego święta przypadającego 14 lutego nie mogło zabraknąć w naszym przedszkolu. Dzieci brały udział w różnych zabawach walentynkowych, poznały tradycje tego święta, malowały farbami, wycinały i kolorowały serduszka. Wykonały także przepiękne prace walentynkowe, którymi obdarowały najbliższych. Nie zabrakło spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć.


© 2014 Przedszkole Macierzanka