Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Bal karnawałowy w Macierzance

Jak powszechnie wiadomo owoce i warzywa są bardzo zdrowe i potrzebne do tego, byśmy byli silni i zdrowi. Nikt chyba jedna nie zaprzeczy, że równie ważny jest wyśmienity humor, szeroki uśmiech i taneczny krok. Dziś podczas balu karnawałowego w Macierzance wszystkiego było pod dostatkiem! Bawiły się owady, jednorozce, superbohaterowie, strażacy i księżniczki z lodowej krainy. Nie zabrakło przedstawicieli policji, śnieżynki i baletnicy.. oj, długo by wymieniać wszystkich balowych gości, na których twarzach widniały tylkooznaki radości.

Nasz mały rudy przyjaciel

 

Chociaż zima nie jest taka sroga, pamiętajmy o dokarmianiu zwierząt. Nasza mała wiewióra Pusia, jest już naszym stałym gościem. Wie, że zawsze czeka na nią jakiś smakołyk.

Przedstawienie Bożonarodzeniowe

W tym szczególnym czasie w roku nie może zabraknąć wyjatkowych wydarzeń ...

Z okazji zbiżających się Świąt Bożego Narodzenia fantastyczni aktorzy i aktorki z grup cztero i pięciolatków wystąpili w autorskim przedstawieniu przygotowanym dla swoich najbliższych. W miniony czwartek świąteczny nastrój rozbłysnął dziesiątkami lampek i promiennymi uśmiechami dzieci. Wszystkim rodzicom dziękujemy za przybycie.


© 2014 Przedszkole Macierzanka