Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Wycieczka na kort tenisowy

W dniu 5 października Nasze Przedszkolaki na zaproszenie Klubu Tenisowego „Pohulanka” udały się

z wizytą na kort tenisowy. Spotkały się z trenerką, która przybliżyła im podstawy gry w tenisa ziemnego. Dzieci w ramach zajęć uczestniczyły w grach i zabawach z elementami tenisa ziemnego, poznały zasady gry i zapoznały się ze sprzętem sportowym wykorzystywanym w tenisie. Tego dnia wszyscy świetnie się bawiliśmy i wiele nauczyliśmy. Bardzo dziękujemy za zaproszenie.

 

Dzień chłopaka

30 września był wyjątkowym dniem dla chłopców. Z tej okazji dziewczynki zaśpiewały im piękne 100 lat i obdarowały swoich kolegów własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Przedszkolaki wspólnie śpiewały, tańczyły. Było mnóstwo radości. W tym dniu uśmiech panował na buziach wszystkich dzieci.

Pierwszy dzień jesieni

22 września w Macierzance powitaliśmy Panią Jesień. Dzieci tego dnia dotarły do przedszkola z pięknym uśmiechem. Brały udział w zajęciach  i zabawach o tematyce jesiennej. Poznały drzewa liściaste i iglaste, ich owoce i oglądały dary jesieni. Wyruszyliśmy także na nasz pierwszy jesienny spacer do lasu, podczas którego szukaliśmy oznak jesieni.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

W środę 20 września nasze kochane przedszkolaki  świętowały „Dzień Przedszkolaka”, który minął w przemiłej atmosferze. Nie zabrakło świetnej zabawy, tańców i konkursów. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy super-przedszkolaka. Był to wyjątkowy dzień pełen słońca i uśmiechów.


© 2014 Przedszkole Macierzanka