Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Powitanie wiosny

(21 marca) Aby wiosna przyszła szybko, należy pożegnać zimę. Są na to różne sposoby, a najbardziej skutecznym jest topienie kolorowej Marzanny. W pierwszy dzień wiosny dzieci z naszego przedszkola, co prawda nie topiły Marzanny, ale wyniosły ją do lasu. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na jak najszybsze nadejście wiosny.

Studio nagrań

(6 lutego) Przedszkolaki wzięły  udział w profesjonalnej sesji nagraniowej we współpracy z realizatorem dźwięku, który w tym dniu zamienił salę w profesjonalne studio nagrań. Dzieci mogły m.in. nagrać własny głos oraz usłyszeć jak zabawnie on brzmi po jego przekształceniu. Na koniec spotkania została nagrana piosenka.

Bal karnawałowy

 (10 stycznia) Karnawał to czas pełen muzyki i zabawy. Najważniejszym wydarzeniem tego okresu jest bal karnawałowy. Dostarcza on dzieciom wielu przeżyć i radości. Taki też bal odbył się w naszym przedszkolu.    

Św. Mikołaj w przedszkolu

 Wizyta świętego Mikołaja to chyba najbardziej oczekiwany przez dzieci dzień. Pogoda zasiała u przedszkolaków niepokój: czy uda się Mikołajowi na saniach dotrzeć do przedszkola, kiedy nie ma śniegu ? Ku radości dzieci Mikołaj pojawił się.


© 2014 Przedszkole Macierzanka