Przedszkole Macierzanka

Przedszkole
Niepubliczne
W Starej Miłośnie od 2003 r.

Dzień Mamy i Taty

Popłynąć z cala rodzina statkiem z bananami ku egzotycznej przygodzie - dlaczego nie!?! Trzylatki z Macierzanki, a raczej lwy, tygrysy, małpki, słonie i żyrafy zaprosiły dziś rodziców w podróż. Tańcząc z pomponami, śpiewając pod lianami odważnie i radośnie uczciły Dni Mamy i Taty oraz zbliżające się wakacje."

Powitanie wakacji

12. czerwca był w Macierzance świętem radości. Dzieci z grup cztero i pięciolatków wystąpiły dla rodziców prezentując swoje liczne talenty. Występem dzieci uczciły Dzień Mamy, Dzień Taty oraz powitały nadchodzące wakacje. Były atrakcje z różnych stron świata będące swoistym podsumowaniem realizowanego w przedszkolu autorskiego programu "Mali Podróżnicy". Co więcej, przedstawienie było tez pożegnaniem najstarszych dzieci z przedszkolem. Wśród śmiechu i łez wzruszenia - spowodowanych głównie występem, jaki pięciolatki wraz z rodzicami przygotowały dla dyrekcji i nauczycielek- znalazło się miejsce dla smakującego jak słoneczne lato tortu.

Dzień Dziecka- bal w ogrodzie

Uśmiech dziecka sprawia, że świat staje się lepszy. Dziś Świętowaliśmy w Macierzance dzień dziecka. Kolorowo, wesoło pod błękitem nieba i wśród zieleni drzew dzieci tryskały radością tańcząc i uczestnicząc w licznych zabawach i konkursach. Życzymy Wam kochane Dzieci, aby ta radość trwała w Was jak najdłużej.

Wycieczka na farmę Cztery Pory Roku

Ahoj przygodo! Taki okrzyk z pewnością wzniosły w myślach mali podróżnicy z Macierzanki wsiadając 17 kwietnia do autobusu, wyruszając na wycieczkę na powsińską farmę Cztery Pory Roku. Słoneczny dzień obfitował w atrakcje, począwszy od jazdy na kucyku, przez niezliczone mecze piłki nożnej po konsumpcję pysznych kiełbasek prosto z ogniska. Dzieci poznały zwierzęce obyczaje, dowiedziały się ciekawostek na temat latających, chrumkających i beczących mieszkańców farmy, a ponadto wzięły udział w licznych zabawach i zajęciach plastycznych. Z wycieczki powróciły pełne wrażeń i wspomnień, których wystarczy na znacznie więcej, niż cztery pory roku ;). 


© 2014 Przedszkole Macierzanka